Haber


02

Milliyetçi Hareket Partisi Muş İl Başkanı Osman Yüce, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç’u makamında ziyaret etti

Kısa bir süre önce göreve seçilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muş İl Başkanı Osman Yüce beraberindeki heyetle birlikte Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Erdal Koç’u ziyaret ederek bir süre görüştü.

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP heyetini karşılayan MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, odanın gene durumu ve üyelerinin karşılaştığı sorunlar hakkında bilgiler verdi. Üyelerin pandemi döneminde çok büyük sıkıntılarla karşılaştığını kaydeden Koç, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte fırsat buldukça üyeleri ziyaret ettiklerini, iletişim araçlarıyla sürekli diyalog içerisinde olduklarını ve tespit edilen sorunları rapor haline getirerek ilgili kurumlara aktardıklarını söyledi.

MHP heyetine nazik ziyaretleri için ayrıca teşekkür eden Koç, kısa bir süre önce göreve seçilen MHP Muş İl Başkanı Osman Yüce ve yönetim kuruluna başarılar dileyen Koç, Muş ekonomisi üzerine verimlisine görüşme gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Göreve seçildikten sonra kamu kurumlarını ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirten MHP Muş İl Başkanı Osman Yüce, bu kapsamda Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiklerini söyledi. Kentin en önemli kuruluşlarından bir olan MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç’ ev sahipliklerinden ötürü teşekkür eden Yüce, bundan sonraki süreç için kendilerine başarı dileklerini iletti.

Okunma Sayısı: 246
resim
Muş Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018