Haber


07

 Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç ile Halkbank Muş Şube Müdürü Suat Gülbahar arasında “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması” protokolü imzalandı

 Halkbank Muş Şube Müdürü Suat Gülbahar ile “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması” protokolü imzalayan Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Erdal Koç, tahsilat güvencesi ve 18 aya kadar taksit imkanı sağlayan anlaşmanın hayırlı olmasını temenni etti.

TOBB ve Halkbank arasındaki anlaşma kapsamında Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç’u makamında ziyaret eden Halkbank Muş Şube Müdürü Suat Gülbahar ve KOBİ Portföy Yöneticisi Erkan Mayda, “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması” hakkında istişarelerde bulundular.

Satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunan anlaşmadan Muş’taki üyelerin faydalanması gerektiğini kaydeden MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, üyelerin bu anlaşma sayesinde mal alım satımlarda, kredi çekme ile çek ve senet gibi işlemlerinde yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağını söyledi.

Protokolün imzalanmasından sonra kısa bir açıklama yapan MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, şunları söyledi: “önceki gün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat  Hisarcıklıoğlu ile Halkbank Genel Müdürü Sayın Osman Arslan arasında imzalanan protokol kapsamında bugün biz de Halkbak Muş Şube Müdürü Sayın Suat Gülbahar ve KOBİ Portföy Yöneticisi Sayın Erkan Mayda ile bir araya gelerek protokol imzaladık. Bu anlaşmanın üyelerimizi bir nebze de olsa rahatlatacağını düşünüyorum. KOBİ’leri rahatlatacak olan bu anlaşmanın üyelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Halkbank Muş Şube Müdürümüze ve KOBİ Portföy Yöneticimize ayrıca teşekkür ediyor, başarılar diliyorum”.

Okunma Sayısı: 172
resim
Muş Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018