Haber


17

 Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, Ziraat Bankası Van Bölge Koordinatörü Turgut Arvas ile “Bankart Başak” Tedarik Zinciri finansman protokolü imzalandı

 Geçen hafta TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın arasında imzalanan Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi kapsamında imzalanan protokol ile ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânı için işbirliğine gidilmişti.

Bu kapsamda Muş Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Erdal Koç, Ziraat bankası Van Bölge Müdürü Turgut Arvas ve Ziraat Bankası Muş Merkez Şube Müdürü Murat Güngördü ile “Bankart Başak” Tedarik Zinciri Finansman Protokolü imzaladılar.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç’un makamında imzalanan protokol kapsamında üyeler ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dâhilinde, hem satıcı hem de alıcı olarak bu sistemden yararlanabilecek.

“Bankart Başak” Tedarik Zinciri Finansman protokolünün üyelere hayırlı olmasını temenni eden MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, “Geçen hafta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Ziraat Bankası Genel Müdürü Sayın Hüseyin Aydın arasında imzalanan Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi prokolü kapsamında bugün Ziraat Bankası Van Bölge Müdürü Sayın Turgut Arvas ve Ziraat Bankası Muş Merkez Şube Müdürü Sayın Murat Güngördü ile bir araya gelerek protokol imzaladık. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu süreçte, nakit sıkıntısı çeken üyelerimizin finansman ihtiyacını karşılamak, üretimde devamlılığı sürdürebilmek adına imzaladığımız bu protokolün üyelerimize, memleketimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

GENEL BİLGİLER

Ziraat Bankası'nın sunduğu Bankkart Başak ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM'de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

BANKKART BAŞAK'IN KREDİ KARTI ÖZELLİĞİ

Anlaşmalı üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bankkart Başak'ın avantajlı özelliklerini kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kart özellikleri için Kart özellikleri içintıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Kartınızın kredi kartı özelliği açık ise 120 TL ve altındaki alışveriş işlemlerinizi temassız olarak bu özellikle gerçekleştirebilirsiniz.

BANKKART BAŞAK'IN BANKA KARTI ÖZELLİĞİ

Tarımsal üretim faaliyetlerinize yönelik olarak tahsis edilen işletme kredilerinizi ATM'lerden çekebilir, tarımsal girdi satan üye işyerlerinden alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Mazot, gübre, ilaç vb. tarımsal girdi satan üye işyerinden alışveriş yaparken Bankkart Başak'a bağlanmış tarımsal kredinizi kullanabilirsiniz.

Bankkart Başak'ın banka kartı özelliği ile anlaşmalı üye işyerlerinden vadeli alışveriş yapabilir, kredinizi kullanırken 5 aya varan faizsiz dönem avantajından yararlanabilirsiniz.

Koşullarınızın uygun olması durumunda indirimli faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Kredinize kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.​

Ödemelerinizin vadesini, hasat zamanına göre belirleyebilirsiniz.

TMO ve destekleme ödemelerinize tek bir kart ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Nakit ihtiyacınızı, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM'lerden anında karşılayabilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.

İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.

Bankkart Başak'ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bankkart Başak'ın birçok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sonradan İşlem Taksitlendirme özelliği sayesinde kredi kartı uygulaması ile yaptığınız peşin işlemlerinizi taksitlendirebilir, İşlem Erteleme özelliği sayesinde ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.

Firmanıza tesis edilen tüm kartlara ait harcama bilgilerini internet şubemizden detaylı raporlarla takip edebilirsiniz.

İnternet Şube, Ziraat Mobil ve Bankkart Mobil ile asıl kartınıza bağlı sanal kart oluşturabilir ve kendi belirleyeceğiniz limitler doğrultusunda güvenli işlem gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şube, Ziraat Mobil ve Bankkart Mobil'den sanal kart limitinizi istediğiniz an değiştirebilirsiniz.

Okunma Sayısı: 200
resim
Muş Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018