Haber


29

MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, “Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri kapsamında ‘‘İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’’ başvuruları bu linkte yapılıyor; https://m.halkbank.com.tr/21647-ise_devam_destegi___kucuk_isletme_can_suyu_kredisi” dedi.
Türkiye’nin çok zor günlerden geçtiğini kaydeden M8uş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, iş dünyasının ekonomik sıkıntıları en az hasarla atlatması için çok yoğun bir çalışmanın yapıldığını ifade etti.
Başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere oda ve borsa başkanlarının çok yoğun çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, gecesini gündüzüne kadar tüccarın, üreticinin, esnafın yanında yer alan herkese teşekkürlerini iletti.
Bir yandan nefes kredisi, bir yandan can suyu kredisi, bir yandan kredilerin ertelenmesi için azami çaba sarf eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun iş insanları için muazzam bir çaba gösterdiğinin altını çizen Koç, son olarak uygulamaya alınan Halkbank can suyu kredisi hakkında açıklamalarda bulundu.
Halkbank’ın başlatmış olduğu can suyu kredisine ihtiyacı olan şahıs işletmelerinin başvuruda bulunabileceğini kaydeden Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç şunları söyledi: “Yıllık cirosu 3 milyon TL’yi aşmayan Muş Ticaret ve Sanayi Odası kayıtlı şahıs işletmelerinin Kredi Garanti Fonu kefaletiyle azami 25 bin TL nakit kredi ve 25 bin TL limitli Paraf KOBİ kart imkanı sunuluyor. Can Suyu Kredisi hakkında üyelerimiz aşağıdaki linki tıklayarak gerekli bilgi sahibi olabilirler. Kredinin kapsamı, özellikleri, ve başvuru şartları dahil olmak üzere tüm detaylar bu linkte mevcuttur. İhtiyacı olan şahıs işletmeleri vakit kaybetmeden başvurularını yapsınlar. https://m.halkbank.com.tr/21647-ise_devam_destegi___kucuk_isletme_can_suyu_kredisi”.
 

Okunma Sayısı: 414
resim
Muş Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018