Haber


20

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, kentte faaliyet gösteren tüccar ve sanayicileri ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor

Göreve başladığı günden itibaren her kuruma, kuruluşa, tüccara eşit mesafede olacaklarını belirten Muş Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, sık sık tüccarları, esnafları, iş insanlarını ziyaret ediyor.

Bir süre önce ziyaretlerine başlayan Koç, zaman zaman yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte tüccarların taleplerini dinleyerek not ediyor. Haziran ayı meclis toplantısında ziyaretleriyle ilgili olarak bilgiler veren Koç, meclis üyelerinin de bu ziyaretleri yapmasında fayda olacağını ifade etmişti.

Önceki gün Muş’ta faaliyet gösteren Dayanıklı Tüketim Malzemeleri satışı yapan Muş Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini ziyaret eden MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, ülkenin yaşadığı ekonomik sıkıntılardan herkesin etkilendiğini ve bu durumun kısa sürede normale dönmesini umduklarını kaydetti.

Tüccarların ziyaretlerden çok memnun kaldığını belirten Koç yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi: “İlimizde faaliyet gösteren Muş Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini ziyaret etmeye, sorunlarını dinlemeye, taleplerini almaya devam edeceğiz. Seçimden seçime değil, her gün üyelerimizle bir arada olacağız ve onları dinleyeceğiz. Üretime ve istihdama dayalı olarak faaliyet gösteren tüccarlarımızın, ekonomiye katma değer sağlayan üyelerimizin karşılaştıkları sorunları asgariye indirmeyi hedefliyoruz. Yerelde çözüme kavuşmayan sorunları ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne aktaracağız. Temmuz ayı içerisinde düzenlenmesi planlanan Ekonomi Şurası’nda Muşlu tüccarların karşılaştıkları sorunları gündeme taşıyacağız ve çözüme kavuşması için girişimlerde bulunacağız” diye konuştu.

Okunma Sayısı: 437
resim
Muş Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018